online nebo offline

 Osobní konzultace 

Nauč se rychle a efektivně rozpoznat, které oblečení Ti sluší.

 • Stojíš bezradně před narvanou skříní a nevíš, co na sebe?
 • Unavuje Tě ztrácet drahocenný čas nekonečným zkoušením v obchodě?
 • Chceš přestat vyhazovat peníze za oblečení, které nenosíš?
 • Chceš ukázat svou jedinečnou krásu?

Doporučím Ti styl oblékání, ve kterém se budeš cítit jako ryba ve vodě. Bude Ti velmi slušet a kombinování oblečení se stane snadné a efektivní.

Na všechny příležitosti

Chceš se obléct v souladu se svou osobností a životním stylem, ať jdeš, kam jdeš :-)? Třeba... 

 • do práce
 • dětské hřiště, výlety a další volnočasové aktivity
 • na reprezentativní akce jako ples, večírky, divadlo

Pro koho je konzultace vhodná?

Pro každou ženu, která se chce cítit skvěle a nosit lichotící oděv. Podívat se na stávající šatník novým pohledem. Naučit se oblečení kombinovat.

Znalostí svého stylu si zjednodušíš šatnu i život. V obchodě půjdeš na jisto pro "své" kousky. Tak jako desítky mých nadšených klientek.

Začni se oblékat v souladu se svou osobností. Bude Ti to obdivuhodně slušet.

Jak konzultace probíhá?

Popovídáme si v příjemné kavárně nebo online nad šálkem výborné kávy.

Pozorně poslouchám, co mi říkáš o sobě a své rodině. Čtu mezi řádky. Analyzuji data a doptávám se.

Nahlížím dovnitř pod povrch a zjišťuji, které vlastnosti jsou pro Tebe přirozené, tak jako dech. Jejich mix určuje Tvůj styl.

když nevíš,

co Ti doopravdy sluší

Trávila jsem hodiny v obchodech, abych si nakonec většinu vyzkoušených věcí nepořídila. Na ramínku nebo figuríně vypadaly tak hezky, ale když jsem se do toho oblékla já, nějak to nebylo ono.

 Ve skříních se mi válelo mnoho peněz v oblečení, které jsem vlastně nenosila nebo jen občas vytáhla a zase schovala.

Nedařilo se mi věci moc kombinovat, protože můj šatník měl základní chybu. Ty věci spolu neladily dohromady. Neznala jsem svůj styl a bylo tam od všeho trochu. Prostě nekombinovatelný chaos. Je Ti to povědomé?

Kdo jsem?

Jsem maminkou dvou úžasných dětí, šestiletého Danečka a dvouleté Viktorky. Během první mateřské dovolené jsem začala velice trpět tím, že jsem neměla kam vynosit pěkné oblečení a navíc mě drtilo, že mě syn neustále něčím zapatlával.

Začala jsem nosit jiné oblečení a celkově šatník hodně podřídila akčnímu synovi. V oblečení jsem se necítila dobře, nicméně jsem tenkrát ještě netušila, jakou moc má správně zvolené oblečení a o kolik energie a příjemných pocitů se ochuzuji.

 

Jednoho dne jsem však narazila na článek fashion terapeutky Táni Havlíčkové, autorky metody OCTO CODES® a probudila se ve mně vášeň.

Zjistila jsem, že móda není jen povrchní záležitost a oblečení nese různou energii. Když oděv přizpůsobím svému charakteru a životnímu stylu, tak nejenže se v něm cítím skvěle, ale také mi to velmi sluší

To mě fascinovalo natolik, že jsem v roce 2018 vystudovala roční OCTO CODES AKADEMY®.

 

 

Stala se ze mne profesionální konzultantka této unikátní metody propojující

charakter osobnosti se stylem oblékání.

 

Prostě wow! Nevím, jak jinak popsat slovy ten pocit, když se při odchodu podíváš do zrcadla,

zajiskří Ti oči a Ty prostě víš, že Ti to neuvěřitelně sluší.

Přesně tenhle úžasný pocit chci dopřát i Tobě, cítit tu nabíjející radost a příliv energie, které s Tebou zůstanou po celý den.

 

Co je metoda OCTO CODES® a proč podle ní oblékám duši?

Typologie OCTO CODES® (latinsky 8 kódů nebo-li 8 stylů) vznikla vypozorováním skutečnosti, že lidem s podobnými vlastnosti, charakterem, způsobem myšlení a hodnotami sluší podobné oblečení, doplňky, barvy, střihy.

Na OCTO CODES® je famózní její hloubka. Pomůže Ti najít nejen to pravé oblečení, ale i lépe pochopit a přijmout samu sebe a lidi v Tvém okolí.

Nahlédneš do jejich duše a začneš chápat jejich chování z jejich úhlu pohledu, což přináší do vztahů větší pochopení a uvolnění.

Ovšem nejsme, jak přes kopírák. Každý člověk je jedinečný i díky tomu, v jakém prostředí vyrůstá. Lidé, kteří jsou v dětství v naší blízkosti, do nás otisknou kus sebe a tím získáváme punc jedinečnosti. 

Proto se lidé v jednom stylu liší, ale základ mají společný a platí to i pro oblékání.

Co říkají ženy, které už svůj styl znají?

Po přečtení knihy "Móda a duše aneb klíč k sobě" jsem sama sebe zařadila do stylu ležérky. Plno aspektů z toho stylu na mě sedělo a viděla jsem se v tom.

Při rozklíčování s Jančou, kdy jsme si povídaly o všem možném a ona svými nenápadnými dotazy a poznámkami dospěla k názoru, že jsem nekonvenční rebelka, jsem si chtěla knihu znovu přečíst.

Teď jsem si ale přečetla už jen styl rebelky a při čtení odstavců jsem se několikrát usmála, měla husí kůži nebo takový ten zvláštní pocit v břiše... a čím víc jsem si tento styl četla, tím více mi v mysli stále vyvstávaly vzpomínky z dětství a rané dospělosti a to vše do sebe začalo zapadat...

Ať už se jedná o styl oblékání nebo chování. Takže mami, nejsem líná, jen nad problémem déle přemýšlím 🙂

Vřele doporučuji každému nechat se rozklíčovat, protože potom člověk pochopí, proč se chová tak, jak se chová a že mu to je přirozené a není to "divné".
Ivča Baldovánekonvenční rebelka
Po konzultaci s Tebou a po přečtení knížky "Móda a duše aneb klíč k sobě" musím říci, že se pro mě zásadně změnil život.

Díky programu OCTO CODES vnímám mnohem intenzivněji povahové rozdíly mezi lidmi, chápu lépe jejich pocity, nálady, požadavky i přání. Komunikace s lidmi je pro mě jednodušší a lepší.

Již se nedivím, když mému pracovnímu tempu nikdo z rodiny nestačí, protože jsme každý jiný styl.

Největším přínosem pro mě je fakt, že vím, co mi sluší, jaké oblečení nosit a co naopak vyřadit ze šatníku, v čem se necítím dobře a co mi nesluší a není pro mě.

Mám pocit, že mám větší svobodu a cítím se v novém oblečení fakt krásně, příjemně no prostě fajn.

Za všechno Ti moc děkuji a přeji ti plno dalších spokojených posluchaček. Tvá máma
Dana Koldováležérní pozorovatelka
Jani díky.....

Po absolvování semináře jsem odcházela tak nadšená, že jsem věděla, že nutně potřebuji "Modní terapii" s Tebou 🙂 Ta energie byla úžasná!

Modní terapie, kterou jsem absolvovala, mi pomohla nejen najít svůj "new look", ale i uvědomit si spoustu věcí a souvislostí.

Nešlo jen o uvědomění si, ale i porozumění...teď už chápu, proč oblékáš i duši :-).

Díky Tobě jsem objevila svůj "diamant", který máme každý, jen s ním neumíme pracovat nebo ho máme potlačený, tak jako já a raději se řídíme tím, co by se mělo a nemělo než abychom poslouchali sami sebe, své vnitřní já...

Když se obléknu podle stylu, do kterého patřím, cítím se úžasně, uvolněně, sebevědomě, krásně a to je super pocit, který si zasloužíme všichni. Je fajn někam patřit.
Niki Frýdovásportovní kamarádka
Metoda OCTO CODES mě naprosto pohltila. Fascinovalo mě propojení "obalu s obsahem", které když ladí, tak je to super, když ne, tak to drhne.

Cítila jsem, že to potřebuji probrat s někým nestranným a navíc s člověkem, který prošel roční akademií a nacítil jednotlivé typy.

Pochopila jsem, že i přes výchovu, se vlastní styl vydere na povrch. Někdy je ale za ta léta pořádně obalen, "zanešen".

Pokud ho člověk pochopí a přijme v celé síle (což chvíli trvá), změní mu to život a ohromně se mu uleví.

Zároveň pochopí i své blízké, to, co je důležité pro ně. Mnohdy se vyčistí vztahy. Každopádně tato jedinečná metoda učí RESPEKTU. A že pro mě a oba rodiče to nebylo vždy jednoduché...

Jana vám pomůže při návratu do vašeho nitra, pomůže pochopit vztahy, souvislosti a uvědomit si vaše talenty.

Dá vám indicie, abyste si k pojmenování vašeho stylu vlastně došly samy.

Setkání s Janou pro mne byla úžasná zkušenost. Jano děkuji.
Markéta Kalistováavantgardní čarodějka
Chci poděkovat za konzultaci po Skypu. Díky uvědomění, že jsem romantik, se mi ulevilo. Došlo mi, že některé věci nemusím dělat. A taky mě to podpořilo začít si plnit své dlouholeté sny.

Mé ženě to pomohlo lépe pochopit některé rozpory mezi námi a netlačit mě tolik do avantgardního životního stylu, po kterém ona touží. Prostě paráda, děkuji.
David Lázničkaromantický rytíř
Moc jsem si celou konzultaci užila a hlavně je úžasné, jak jsi dokázala všechny rozklíčovat, najednou ty vztahy v rodině byly tak jasné!

Roky čtu různé sebe-rozvojové a ezoterické knížky, ale za celou dobu jsem ve vztazích k rodičům a sestře nepocítila takovou úlevu jako ve chvíli, kdy jsi řekla, že můj táta je hvězda a mamka se sestrou jsou ve stejném stylu, okázalé.

A nakonec přišel na řadu můj styl. Roky jsem váhala mezi romantičkou, avantgardou a ležérkou a mezitím zodpovědně zvážila i všechny ostatní styly (to bude elegantní bonus po babičce :D) A pak jsi řekla, že mě vidíš na avatgardu.

Mě se chtělo tak smát 🙂 Cítila jsem úplně čistou radost. Hned jsem myslela na to, že si zase pořídím nějaké výrazné šperky, které se mi kdysi tak moc líbily...a dlouhé sukně, které jsem si nedovolila. Takže všechny ty vnitřní touhy, které mě směrovaly k veganství, přírodě, zvířatům, různým alternativním směrům...byly správné. A já se pořád schovávala doma, protože jsem si nevěřila. Uff.

Až v následujících dnech mi začalo docházet, že vplout do mého skutečného stylu nebude tak jednoduché, přece jen jsou tu důvody, proč jsem ho doteď nežila. Ale to nevadí, to zvládnu, protože teď už vím, že můžu. Prostě jsem to potřebovala od někoho slyšet, a proto teď tuhle konzultaci doporučuji, kudy chodím. Ten nadhled od druhého člověka je někdy moc důležitý. Děkuji.

P.S.: Pro všechny, kdo mají obavy z online konzultace, je to naprosto v pohodě, Jana je moc milá a laskavá žena.
Eva Bibiana LázničkováAvantgardní čarodějka

Zaujalo Tě, jak OCTO CODES® mění životy?

 

Slaď oblečení se svým charakterem a oslňuj krásou svého osobitého půvabu

Jaký je výstup z konzultace?

 • Rozklíčování Tvého stylu podle metody OCTO CODES® (OC).
 • Rozklíčování OC stylu rodičů
 • Rozklíčování OC stylu sourozence/(-ů ) (pokud jsou)
 • Rozklíčování OC stylu prarodičů (pokud máš dost relevantních vzpomínek)

Zda je možné určit styly osob záleží na tom, jestli mi poskytneš dostatek potřebných informací nutných k určení stylu. Pomůžu Ti nenápadnými avšak dobře mířenými naťukávacími otázkami. U Tebe mě povede i nacítění se na Tvou energii a přirozené vystupování :-).

Kolik konzultace stojí?

Dvouhodinová online nebo offline konzultace stojí 2 999 Kč. Uvedená cena je konečná (nejsem plátce DPH).

Můžeš si styl libovolně vybrat?

Hrála jsi si jako malá s oblékací papírovou panenkou? Papírové panence sluší všechny styly, Tvé duši jen jeden.

Každý styl má své krásy a dary a zrovna ten jeden je pro Tebe ten pravý a v něm Ti to bude nejvíc slušet. Narodíš se do něj a to je neměnné.

Možná se Ti honí hlavou otázky

 

 • Je nutné znát metodu OCTO CODES® před konzultací?
  Nutné to není. Můžeš použít opačný postup a po konzultaci si dohledat informace pro konkrétní styl.
 • Dozvím se během konzultace, co konkrétně mám nosit?
  Konzultace je základní stavební kámen. Slouží k určení stylu včetně bonusů (styly rodičů). Z praxe vím, že je dobré dát si časový odstup, aby vše uzrálo a přijala jsi vnitřně svůj styl. Oblečení je dalším krokem.
 • Jak dlouho trvá přijetí stylu?
  To je individuální. Někdo ho s nadšením okamžitě přijme a vidí se v tom, jen potřeboval od někoho potvrzení toho, co tušil. Někdo jiný potřebuje čas na vstřebání informací, uvědomění a přijetí sebe sama. Po určení stylu začnou vyplouvat střípky vzpomínek a obraz se začne skládat. Čím více někomu nebylo v dětství dovoleno chovat se přirozeně (ale podle daných pravidel a k obrazu někoho jiného), tím je přijetí stylu a návrat k sobě náročnější.
 • Můžu si styl určit sama?
  Ano. Je to možné. Nicméně nahlédnout sama na sebe objektivně je velice náročné a málo komu se to povede. Veřejně dostupných informací o metodě je mnoho, nicméně v OCTO CODES ® AKADEMY se jde mnohem víc do hloubky a některé informace o metodě zná jen autorka a certifikované konzultantky.
 • Co když se mi můj styl nebude líbit/nebudu se v něm cítit?
  Pokud jsme si v dětství "zakázaly" být samy sebou, tak je dost možné, že na sobě nemáme rády právě naše typické vlastnosti, které jsou našimi dary. Potlačily jsme je, protože nám okolí dávalo najevo, že takhle jsme pro ně nepřijatelné. Ale styl vždy vyjede na povrch, pokud to nedovolíme v pozitivním smyslu, v negativním se to projeví určitě. To se ovládá hůř. Každý styl je krásný a má jiné přednosti, záleží na úhlu pohledu.
 • Kde seženu informace o jednotlivých stylech?
  Postupně zveřejňuji různé zajímavé informace o metodě na mém webu a sociálních sítích. Nejlepším uceleným základním zdrojem je kniha Táňi Havlíčkové Móda a duše aneb klíč k sobě, kde jsou všechny styly krásně popsány. Další doplňující informace najdeš i v jejich dalších knihách, na Youtube má videa Proměny z Palládia.
 • Pomůžeš mi s výběrem vhodného oblečení?
  Ano, ale nejprve je potřeba znát Tvůj styl. Nabízím protřídění šatny a společné nákupy. Existuje i online možnost.
 • Můžu přijít na konzultaci i s miminkem?
  Ano. Dělala jsem mnoho konzultací ženám, které měly u sebe malé dítě a probíhalo to úplně v pohodě. Záleží také na charakteru dítěte, pokud myslíš, že nás nechá povídat, tak klidně. Jestli víš, že by jsi si s ním konzultaci neužila a byla nervózní, tak doporučuji na ten čas zajistit pro dítě péči někoho jiného. Větší děti brát s sebou nedoporučuji, může se stát, že zabrousíme na témata, která by jsi před nimi nechtěla řešit.
 • Je pro mne konzultace vhodná, když mě móda moc nezajímá?
  Metoda je holistická a celostní. Má obrovský přesah. Každého na ní přitahuje něco jiného. Pro někoho to je sladění oblečení s osobností, zjednodušení šatníku, snadná kombinovatelnost oblečení tím pádem i rychlý výběr, ušetření času i financí, skvělý pocit souladu sama se sebou, větší porozumění ostatním lidem, zlepšení vztahů, přijetí sama sebe, respekt k odlišnostem, úleva, že už něco nemusím... je z čeho vybírat :-).
 • Je pro mne konzultace vhodná, když se umím hezky obléknout?
  Já si také dřív myslela, že se umím hezky obléct, ale fascinovala mě představa, že v mém šatníku budou jen věci, které jdou vzájemně snadno kombinovat a bude mi to velice slušet za všech okolností. Hodně se mi zjednodušil výběr a odpadlo dlouhé koukání do skříně. V obchodech jdu na jistotu po tom, co mi opravdu sluší. Nákupy mě začaly bavit a ušetřím mnoho peněz za věci, které vlasně nebyly pro mne. Navíc mě baví zkoumat, kdo je jaký styl a podle toho k lidem přistupuji a lépe jim rozumím.
 • V jakém městě se můžeme sejít na konzultaci na živo?
  V Mladé Boleslavi.
 • Mám si na konzultaci něco připravit?
  Žádná příprava není třeba.
 • Jaká je platnost? Dokdy mám čas zakoupenou konzultaci realizovat?
  Je nutné zarezervovat si termín tak, aby konzultace proběhla do 2 měsíců. Pokud by se stalo, že nebude volný termín, kontaktuj mě prosím o této skutečnosti e-mailem než doba 2 měsíců uplyne. Děkuji za pochopení.
 • Napadá Tě ještě nějaká další otázka? Zeptej se mne na jana@jkkjana.cz.

Obleč se do famózního pocitu souladu duše s oblečením. Napovím Ti, který styl je ten pravý pro Tebe.