8týdenní FB online kurz

Zhubni zdravě (nejen)
po porodu

Buď na své tělo laskavá. Dopřej mu kvalitní stravu bohatou
na živiny. Nadšené tělo se Ti odmění vytouženou postavou snů a nebývalou vitalitou

Chci se vám s něčím svěřit. Mám z vás, účastnic online kurzu Bez hladu a zdravě maminka zhubne hravě, obrovskou radost. Jsem vděčná za to, že jsem vám mohla být průvodkyní při změně na nový zdravější způsob stravování. Jsem nadšená z vašish reakcí, zpětných vazeb a ubývajících kil i centimetrů. Podařila se vám veliká věc - rozhodnout se a vyrazit na cestu ke krásné štíhlé postavě.

Velice si vážím vašeho úsilí. Proto jsem si pro vás připravila speciální poděkování za vaši snahu a úspěchy v online kurzu Bez hladu a zdravě maminka zhubne hravě. Vytvořila jsem pro vás navazující online kurz Zhubni zdravě (nejen) po porodu.

Jsi nadšená, že jsi konečně začala hubnout a bojíš se, abys sama neztratila motivaci pokračovat?

 

Chceš být i nadále součástí podporující a inspirativní skupiny maminek, které budou hubnout s Tebou

 

Hodí se Ti možnost mít se na koho obrátit s dotazem a nechat se povzbudit, když přijdou těžké chvíle?

V tom případě tu jsi správně :-).

 

Právě teď se pro Tebe otevírají brány navazujícího online kurzu:

Co Tě v kurzu čeká?

 • Podporující a motivující atmosféra žen, které jsou na společné cestě za vytouženou postavou.
 • Nikdy nekončící dávka motivace a podpory ode mne.
 • Další prověřené triky, jak zvládnout hubnutí s malými dětmi s lehkostí.
 • Nový pohled na jídlo a možnosti, které nám přináší.

Ještě poměrně nedávno jsem krásně štíhlá nebyla, cítila jsem se příšerně.

Ano. Je to tak. V obou těhotenstvích jsem přibrala pokaždé 25 kg a připadala jsem si jako velryba. Nevešla jsem se téměř do žádného oblečení a zadýchávala jsem se i při chůzi do jednoho patra.

Pohled na mé tělo mě neskutečně trápil. Styděla jsem se za sebe.  Koupališti jsem se kvůli plavkám radši vyhýbala obloukem. Opravdu jsem nechtěla, aby někdo viděl ty "špeky" nezakryté. Dost na tom, že mě takhle viděl manžel...

Kdo jsem?

Jsem manželka a maminka dvou úžasných dětí, pětiletého Danečka a roční Viktorky. Čas s dětmi si nádherně užívám a jsem za něj moc ráda.

Teď už jsem i vnitřně spokojená a šťastná, protože jsem našla způsob, jak i s malými dětmi v náruči efektivně zhubnout přebytečná kila.

Já vím, možná to je malicherné, ale já ty krásné ladné křivky svého těla ke štěstí potřebuji. Pokud to máte stejně jako já, velice ráda pomůžu k vysněné postavě i Vám.

Zažila jsem to na vlastní kůži. Moc dobře si pamatuji, kolik radosti, energie a vitality mi spokojenost s vlastním tělem přinesla. Doslova mi to vlilo elixír života do žil.

Nechci si to nadšení nechat jen pro sebe. Radost se sdílením násobí. Tak pojďte také získat ladné křivky a násobit radost :-).

FB online kurz

Zhubni zdravě (nejen) po porodu

 • Je STRUČNÝ a VÝSTIŽNÝ, principy si zvládnete osvojit i s minimem času (Vím, jak to maminky s volným časem mívají :-)).
 • Probíhá na Facebooku v uzavřené skupině - rychle reagující známé prostředí, které je KDYKOLIV PO RUCE v telefonu. (Třeba i na pískovišti.)
 • Jednotlivým lekcím se můžete věnovat, KDYŽ SE VÁM TO ZROVNA HODÍ.
 • Po celou dobu kurzu máte MOJI PODPORU. Můžete se ptát ve skupině nebo mi poslat e-mail či zprávu na Messenger.
 • Nikdo jiný není zodpovědný za to, že opravdu získáte svou vytouženou postavu snů. To záleží na Vašem přístupu.
 • Neslibuji Vám žádnou zázračnou pilulku, dostanete ode mne funkční návod, zda se jím budete řídit, je na Vás :-).

Představ si, že máš postavu snů. Na Tvém těle se nádherně rýsují úžasné šaty. Při pohledu do zrcadla Ti zajiskří oči.

Wow! Ten pocit je boží!

Tvoje ladné křivky a vnitřní spokojenost visílají do okolí magickou energii, za kterou se s obdivem otočí nejeden muž!

Chceš ten pocit zažít v realitě?

Na co se v kurzu můžete těšit?

Kurz trvá 8 týdnů. V každém týdnu se budeme věnovat hubnutí a pohledu na jídlo z jiného úhlu. Vždy v pondělí se zobrazí nové materiály ke studiu daného týdne - většinou video, úkoly vedoucí k akci, můj tip týdne a prostor pro vzájemnou inspiraci. Ve čtvrtek přidám kvíz, který zábavnou formou ukotví nově načerpané informace. Můžete se těšit na tato témata:

Motivace

Správná motivace je klíčová. Dokáže Vás udržet na cestě v náročných chvílích. Vtip je v tom, že každého motivuje něco jiného.

Rozporcujte slona

Týden o tom, jak na sebe neklást nereálné požadavky a přílišným tlakem neničit sebe a zbytečně hubnutí nezabalit předčasně.

Zaměřená pozornost

Víte, co jíte? Téma zaměřené na vliv stravovacích návyků.

Co je a co není pro mne?

Zaměříme pozornost na to, které potraviny našemu tělu prospívají a které nikoliv.

Tuk = ochrana

V tomto týdnu zabrousíme více "do hlavy". Může se zde skrývat příčina obalování se tukem.

Vytvořte z vaření rodinnou událost

Jak a proč zapojovat děti do přípravy jídla.

Lokální výroba

V tomto týdnu se podíváme na to, jaké výhody má najít si lokální producenty potravin ve Vašem okolí.

Respektujte své tělo

Jak poznáte, kdy zbytečně plýtváte energií na hubnutí v době, kdy to má malý efekt? Proč je důležité to poznat?

8 týdnů netradičního přístupu ke stravování a získávání cenných poznatků, jak efektivně hubnout i s malými dětmi v náruči. Kolik to bude stát?

Po pravdě znalosti a zkušenosti, které vám v kurzu předávám, pro mne mají nedozírnou hodnotu. Díky tomu, co jíte, máte v rukou své zdraví, vitalitu i životní spokojenost. A to nejen své, ale i celé rodiny, neboť děti se přirozeně učí nápodobou. Jsme pro ně vzorem.

Pro mě osobně jsou tyto hodnoty velmi podstatné. Co je pro mne opravdu klíčové na zdravém stravování? Kromě toho, že mi tělo hezky funguje, je vitální a výrazně se mi zlepšila imunita? Ano, už mě trochu znáte. Pro mě je opravdu velice důležitý vzhled mé postavy.

Nutně ke štěstí potřebuji ladné křivky svého těla, nejen proto aby na nich nádherně vyniklo oblečení.  Prostě pro můj skvělý pocit.

Jistě znáte přísloví: "Ta vynosí i pytel od brambor." Je to právě o štíhlosti a pevnosti těla. Pak na něm oblečení vypadá hezky :-). Znáte ten nabíjející pocit, když se podíváte do zrcadla, začnou vám jiskřit oči a vy prostě víte, že vám to neuvěřitelně sluší? To svou bezmeznou radostí dokážete "nakazit" i své okolí.

 

Chci zmínit, že tento kurz není pro každého.  Je určen těm z vás, které to se získáním krásné štíhlé vitální postavy myslíte vážně. Předávám vám v něm to nejlepší ze sebe. Tvořit kurzy pro vás mě neskutečně baví a vím, že mají velikou moc vás vysvobodit ze současné postavy. Můžete docílit ladných útlých křivek. Je to jen vás.

Není výjimečné, že se kurzy na redukci váhy pohybují v desítkách tisíc korun. Na druhou stranu vím, že většina z vás je na rodičovské dovolené a po té nádherné postavě neuvěřitelně touží. Mnohým z vás v online kurzu "Bez hladu a zdravě maminka zhubne hravě" velmi pomáhalo vědomí, že hubnete společně s dalšími maminkami, které řeší stejné potíže.

Tato kolektivní podpora mnohé z vás přiměla k rozhodnutí zatnout zuby a opravdu začít se svým stravováním něco dělat. Konečně se vydat za svými představami a touhami. I proto vás chci podpořit, aby si kurz mohlo dopřát co nejvíc z vás, které to myslíte opravdu vážně.

 

Jak to funguje?

Můj syn miluje dopravní a stavební stroje. Rád je staví z LEGA. Roztřídí jednotlivé dílky podle barev. Vezme si návod a skládá krok za krokem. Za chvíli vznikne z hromady kostiček složitý bagr nebo raketoplán. Je nadšený, že tak snadno a rychle setavil krásnou hračku a ještě si u toho UŽIL VELIKOU ZÁBAVU.

S manuály a návody to tak je. USNADNÍ VÁM ŽIVOT a UŠETŘÍ ČAS tím, že ukáží krok za krokem, jak máte postupovat, abyste se snadnorychle dostala do cíle. S tímto online kurzem je to stejné.

Co když kurz NENÍ PRO MNE?

Možná ano. Možná ne. Když to nezkusíte, tak to nezjistíte a dost možná si neúčast v kurzu budete ještě dlouho vyčítat při pohledu do zrcadla.

Protože mi velmi záleží mi na Vaší spokojenosti, nabízím Vám garanci vrácení peněz do 14 dnů od spuštění kurzu. Nic neriskujete.

Jestli Vás něco na kurzu láká, kupte si ho. Pokud zjistíte, že pro Vás nemá hodnotu a v ničem Vám nepomohl, napíšete mi a já Vám peníze  v plné výši a bez otázek vrátím zpět

+BONUS č.1

Mám tu pro Vás bonus, po kterém jste ve velkém volaly. Vytvořila jsem vzorový inspirativní jídelníček na týden a k němu mini eBook s recepty.

  Miluju jídlo a užívám si ho! Zároveň je pro mne velmi důležité, abych já i celá rodina jedla zdravě. No a přiznejme si to, hodiny u plotny každý den trávit nechci :-).

Proto jsem zařadila jídla, která připravíte snadno a rychle, navíc jsou plné živin.

Přehled vzorového jídelníčku jste si pravděpodobně už stáhla zdarma, nyní k němu můžete doplnit i recepty.

Mini eBook Recepty k týdennímu inspirativnímu jídelníčku v hodnotě 129 Kč získáte ke kurzu zcela ZDARMA.

Zůstane Vám přístup k videím a dalším podpůrným materiálům z online kurzu Bez hladu a zdravě maminka zhubne hravě.

Můžete se k nim kdykoliv vrátit a načerpat informace znovu. Možná Vám předtím něco uniklo. Občas je fajn, si něco poslechnout víckrát.

Cena byla pro Vás ZDARMA. Nicméně hodnotu mají nevyčíslitelnou.

+BONUS č.2

+BONUS č.3

Po celou dobu kurzu budete mít mou online podporu a nikdy nekončící přísun motivace. Budu reagovat na dění ve skupině i na Vaše individuální dotazy mailem nebo Messengerem, pokud budete chtít něco řešit soukromě.

Taktéž podporu a motivaci získáváte ke kurzu ZDARMA. Její  hodnotu doceníte nejvíc v případě nouze.

Přemýšlela jsem, jak Vám ještě víc usnadnit běžné dny a zároveň Vás podpořit na cestě ke krásné štíhlé postavě a své vlastní spokojenosti. 

Proto jsem požádala Deboru Horáčkovou alias Deborku z Kopečku, expertku na skvělé recepty bez cukru a lepku, aby speciálně pro Vás připravila kuchařku respektující potřeby maminek.

V tomto eBooku najdete 21 vynikajících receptů, které připravíte snadno a rychle, navíc jsou plné živin.

Okuste symfonii chutí ve zdravé podobě!

Tuto exkluzivní kuchařku získáte k online kurzu zcela ZDARMASamostatně je neprodejná.

+BONUS č.4

Kuchařka pro maminky
Debora Horáčková

+BONUS č.5

Máte radost z toho, že úspěšně směřujete ke své vytoužené štíhlé postavě, ale do toho dostanete pozvánku na oslavu...

Velmi Vás láká tam jít nebo tam dokonce z nějakého důvodu jít musíte. Stoly se budou prohýbat pod množstvím jídla a alkohol poteče proudem. Lidé Vám budou nabízet kdejaké laskominy.

Co teď?! Jak to máte skloubit s redukčním režimem? Jde to vůbec? Co máte dělat?

Video Vám napoví a pomůže se na pozvánku na oslavu podívat komplexně.

Toto exkluzivní video s názvem Party?! Jak zvládnout oslavu, když zrovna hubnu? získáte k online kurzu zcela ZDARMA. Samostatně je neprodejné.

Určitě znáte pořekadlo: "Táhneme za jeden provaz."

Nemusíte být zrovna odborník přes fyziku, abyste rozuměla tomu, že společně máme větší sílu. To kouzlo spočívá ve vzájemné pomoci a podpoře. Když to budete zrovna potřebovat skupina spolu se mnou v čele Vás podrží. Spolu překonáme pasti hubnutí mnohem lépe.

Je přirozené, že občas chmurné nálady přichází. Nabíjející a motivující energie skupiny Vás přes chmury přenese rychleji a pomůže Vám se zvednout a jít dál.

To je jeden z podstatný důvodů, proč velká většina žen v online kurzu Bez hladu a zdravě maminka zhubne hravě dokázala zhubnout centimetry a kilogramy tuku už během 3 týdnů. Díky vzájemné podpoře se šance na úspěch výrazně zvyšuje.

Držte si klobouky vyrážíme na další společnou cestu za postavou snů, tentokrát s online kurzem Zhubni zdravě (nejen) po porodu. Bude to 8 týdenní jízda, která skýtá nové netušené možnosti a dost možná na jejím konci spatříte na váze své vytoužené číslo.

Máte otázku?

 

 • Co když nebudu mít na kurz čas?
  Kurz respektuje velké vytížení maminek. Proto je velmi efektivní. Jednotlivými lekcemi zvládnete projít s minimem času. Navíc se můžete ke kurzu vracet.
 • Není potřeba kupovat speciální produkty nebo prášky na hubnutí?
  Ne. Má filozofie je prostá. Tělo doslova zaplavíme živinami z kvalitního jídla. Ono nám začne být vděčné a pustí přebytečná kila. Dobře živené tělo je navíc vitálnější a plné energie.
 • Nebudu muset vařit sobě a rodině odlišné jídlo? Vařit více různých jídel každý den se mi nechce.
  Doporučená strava je založena na mase, vejcích, zelenině a ovoci, zdravých tucích. To je vhodný základ pro celou rodinu. Případně můžete ke společnému jídlu přidat ostatním členům rodiny pečivo nebo jinou přílohu. Děti se většinou samy rády přidávají a ze zvědavosti ochutnávají, co má maminka dobrého.
 • Nevěřím, že zhubnu. Už jsem to několikrát zkoušela a nikdy jsem u toho dlouho nevydržela.
  Správná motivace a vize je podle mě základ úspěchu. Pomůžu Vám najít tu správnou pro Vás a po celou dobu kurzu Vás budu podporovat.
 • Jsem vystudovaná výživová poradkyně?
  Nejsem oficiálně vystudovaná výživová poradkyně, ale vím, že má cesta hubnutí funguje, což potvrzuje mnoho desítek žen. Pro Vaši jistotu jsem koncept konzultovala a je odsouhlasena Mgr. Jitkou Tomešovou DiS., registrovanou nutriční terapeutkou a laktační poradkyní. Nabízím Vám své prověřené metody a triky, které se mi osvědčily při hubnutí s malými dětmi.
 • Diety nejsou pro mne. Nechci si odměřovat a vážit jídlo nebo počítat kalorie.
  To ani nemusíte. Paleta doporučených potravin je velice široká. Dá se vymyslet bezpočet zajímavých chutných kombinací. Čím více živin do těla dostanete, tím lépe. Čím dřív tělu doplníte potřebné živiny, tím dřív pustí přebytečné kilogramy. Proto nejsou žádná omezení množství. Jednoduše jíte tak, abyste neměla hlad.
 • Co mám dělat, když mě rodina a okolí nepodporuje?
  Ne vždy rodina a přátelé respektují naše přání a touhy. Není to nic vyjímečného. Naštěstí máte mě, celým kurzem Vás nadšeně provedu a budu Vás neustále podporovat a motivovat. Můžete se také opřít o skupinu stejně naladěných žen. Vědomí, že jiné maminky jsou na tom stejně jako Vy, má velkou moc. Vzájemná podpora a motivace ve skupině je k nezaplacení.
 • Je cena adekvátní?
  Jde o nižší zaváděcí cenu speciálně pro Vás, účastnice online kurzu Bez hladu a zdravě maminka zhubne hravě. Obdobné kurzy bývají běžně mnohem dražší. Máte jedinečnou příležitost investovat do své spokojenostii za mnohem výhodnějších podmínek než bude později možné.
 • Napadá Vás ještě nějaká další otázka? Ptejte se mne na jana@jkkjana.cz.

Nadšená klientka, které můj program doslova změnil život, Vám vzkazuje:

V životě jsem hubla mnohokrát. V podstatě každé hubnutí jsem měla v hlavě nastaveno jako dočasné.

Vždy jsem k tomu přistupovala asi takto: "Zase nebudu moct jíst to a to a to milované jídlo, nebudu moct jíst třeba od 17h." a podobně.

Když jsem se ptala odborníků - lékařů, bylo mi řečeno že to je v hlavě. Sakra co je v hlavě? Co mám dělat, aby to v hlavě bylo jinak??? Odpověď jsem získala až od Janičky.

Řídím se dle jejích rad zhruba od začátku tohoto roku. Už při prvním povídání jsem pochopila, co musím dělat, abych změnila přemýšlení o jídle. Abych nemyslela na hubnutí jako na hladovění.

Abych uspokojila své touhy a přání o milovaném jídle. Je to jednoduché, jen v tom všichni hledáme určitou klec. Není tam, věřte mi.

Pokud začnete jíst tímto způsobem, tělo bude plné všeho, co potřebuje. Budete to cítit a nebudete potřebovat nic z úletů každého z Vás.

Dle Janiných rad jsem plně pochopila název televizního pořadu "JSTE TO, CO JÍTE". Konkrétně u mě to bylo pečivo, má hlavní složka stravování, bez které jsem si život neuměla představit. A skutečně jsem se cítila jako houska.

Od té doby, co jím především maso (mé tělo po něm začalo ve velkém volat), cítím se pevná. Je mi daleko lépe.

Především jsem se naučila být připravena, mít stále připraveno několik variant jídla. Podívám se a HLAVA mi sama řekne, co chci jíst. Není to těžké a pak už nemám vůbec chuť na prasečinky.

U toho stále vařím pro rodinu a fakt hodně peču. Musím být prostě najedená dle rad Janičky. Děkuji Jani.
Renata Turýnská

OBJEDNEJ SI ONLINE KURZ

Zhubni zdravě (nejen) po porodu právě TEĎ

Život není nekonečný. Není čas odkládat rozhodnutí jít za svou vysněnou postavou a spokojeností sama se sebou až na někdy...

SPRÁVNÝ ČAS JE TEĎ!

Využij VIP nabídky. Klikni na tlačítko zapsat se na čekací listinu a já Ti dám včas vědět, až se bude kurz spoštět a vykroč ke krásnější štíhlejší postavě ještě DNES.