Má vize

„Pomáhám nespokojeným maminkám získat jejich vytouženou postavu snů a objevit to, co jim opravdu sluší a ladí s jejich životním stylem.

díky tomu se stávají sebejistými, přitažlivými spokojenými ženami se šťastnými dětmi.

svět se mi otočil o 180 stupňů

Jmenuji se Jana Kořínek Koldová a chci vám povyprávět o mém životním kotrmelci.

Když se mi narodilo mé první dítě, svět se mi otočil o 180 stupňů a trochu jsem se v něm ztratila. Milovala jsem své dítě a byla šťastná, že spolu trávíme celé dny, ale něco mi začalo chybět. 

Jako žena jsem se postupně a nenápadně vytratila. Zůstala jen unavená vyčerpaná matka, která zoufale postrádala pocit, že je atraktivní a naopak jí přebývala spousta nehezkých kil. Pohled do zrcadla mě opravdu trápil a styděla jsem se za sebe.

A pak se to jednoho dne stalo...

Probudila se ve mně vášeň. Zjistila jsem, že móda není jen povrchní záležitost a oblečení nese různou energii. Když oděv přizpůsobím svému charakteru a životnímu stylu, tak nejenže se v něm cítím skvěle, ale také mi to velmi sluší. 

To mě fascinovalo natolik, že jsem vystudovala roční OCTO CODES AKADEMY®. Stala se ze mne profesionální konzultantka této unikátní metody propojující charakter osobnosti se stylem oblékání.

Abych se cítila ve své kůži, potřebovala jsem ještě získat zpět své ladné křivky.

Abych se cítila ve své kůži, potřebovala jsem ještě získat zpět své ladné křivky.

Přizpůsobila jsem redukční režim životu s malým dítětem, tak aby se hubnutí stalo velice efektivní, a zároveň jsem do těla dostala obrovské množství živin, které mateřstvím znavené tělo velice ocenilo.

Tím jsem shodila těch přebytečných 25 kilo. A hned dvakrát, přibyly mi totiž v každém těhoteství.

Pohled do zrcadla je skvělý!

Prostě wow! Nevím, jak jinak popsat slovy ten pocit, když se při odchodu podíváte do zrcadla, zajiskří vám oči a vy prostě víte, že vám to neuvěřitelně sluší. 

Tímto způsobem se dokážete obléci na všechny příležitosti, ať jdete do práce, na ples nebo třeba jen na dětské hřiště. Přesně tenhle úžasný pocit chci dopřát i vám, cítit tu nabíjející radost a příliv energie, které s vámi zůstanou po celý den.

Prostě lepší máma 🙂

Vím, že když jsem sama se sebou spokojená, jsem na ostatní laskavější a mám pro své děti větší pochopení. Prostě lepší máma :-). 

 Chci kolem sebe vídat šťastné spokojené maminky s rozzářenými dětmi. Ráda pomůžu i vám cítit se skvěle díky zhubnutí do vaší vysněné postavy a nalezení vašeho pravého stylu.

Vaše JKK
certifikovaná konzultantka metody OCTO CODES® a maminka dvou úžasných dětí