Dovol si opustit kuklu a proměň se v překrásného motýla.

  • Chceš nosit oblečení, které Tě vystihuje?
  • Chceš podtrhnout svou jedinečnou krásu?
  • Chceš se začít dívat na šatník jinak a naučit se lépe kombinovat?
  • Toužíš po blažené spokojenosti se svou postavou?

Obleč se do skvělého pocitu díky:

získání vytoužené postavy

Ladné křivky se Ti rýsují v projmutých šatech a opět vklouzáváš do úžasných džínů na dně skříně.

Najdi spokojenost v jídle a podporu, která Tě bude laskavě nakopávat, aby na Tebe v zrcadle vykoukla štíhlá kočka.

osobitému stylu oblékání

Obleč se v souladu se svou jedinečností, budeš se cítit famózně a hlavně Ti to bude neskutečně slušet.

I kdyby jsi šla jen vynést smetí :-), protože perfektně padnoucí můžou být i tepláky 🙂

úlevě, že jsi úžasná máma

Jsi alergická na nevyžádané rady? V Čechách je národním sportem v ženách vzbuzovat pocit, nedostatečnosti. Obzvlášť bravurně lidé "radí" matkám malých dětí.

Přestaň řešit, co bys měla a raduj se. Lidi nezměníš, svůj pocit ze sebe ano.

3 triky, jak si prodloužíš nohy

a opticky "zhubneš"

  • Trápí Tě kila navíc?
  • Chceš se líbit sobě i okolí?
  • Chceš slýchat více komplimentů ?

Odpověděla jsi alespoň jednou ano? → Klikni a získej videonávod zDARma.

Jak Ti pomůžu s přeměnou v překrásného motýla?

Online kurzy hubnutí

Proměň sen ve skutečnost. Nauč se štíhlet a následně držet váhu pomocí běžných potravin. Propůjčím Ti svou pevnou vůli a nadšení, které Tě na cestě za štíhlou postavou velmi podpoří a pomůžou vytrvat v náročných chvílích.

Konzultace

Objev kouzlo osobitého stylu oblékání. Během povídání Ti doporučím styl, který nejlépe propojí Tvou vnitřní krásu s oblečením. Začneš se v oblečení cítit báječně, jak v druhé kůži. To v čem se cítíš skvěle, Ti zároveň ohromně sluší :-).

E-book Jak si mateřskou užít a nejen přežít

Kdo je šťastný, vyzařuje krásu zevnitř.

Jsi na mateřské happy, jak dva grepy 🙂? Pokud ne a chceš to změnit, sepsala jsem pro Tebe efektivní návod se zásadními tipy, které pomohly mně.

Inspirace

Přidej se ke komunitě žen čerpající krásu a tipy u mě na Pinterestu.

Inspirace na druhou

Přidej se ke komunitě žen čerpající krásu a tipy u mě na Facebooku.

Co říkají překrásní motýli, kteří již z kukly vylétli?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Když se obléknu podle stylu, do kterého patřím, cítím se úžasně, uvolněně, sebevědomě, krásně a to je super pocit, který si zasloužíme všichni a to bez rozdílu. Pomohla jsi mi nejen najít svůj "new look", ale uvědomit si spoustu věcí a souvislostí, nešlo jen o uvědomění si, ale i porozumění...teď už chápu, proč oblékáš i duši :-).
Nikola Frýdová
Vím, co mi sluší a jaké oblečení nosit. Pochopila jsem co naopak ze šatníku vyřadit, v čem se necítím dobře a co mi nesluší a není pro mě. Mám pocit, že mám větší svobodu a cítím se v novém oblečení fakt krásně, příjemně no prostě fajn.
Dana Koldová
Při rozklíčování, kdy jsme si několik hodin povídaly o všem možném a ona svými nenápadnými dotazy a poznámkami dospěla k názoru, že jsem nekonvenční rebelka, jsem si chtěla knihu znovu přečíst. Teď jsem si ale přečetla už jen styl rebelky a při čtení odstavců jsem se několikrát usmála, měla husí kůži nebo takový ten zvláštní pocit v břiše... a čím víc jsem si tento styl četla, tím více mi v mysli stále vyvstávaly vzpomínky z dětství a rané dospělosti a to vše do sebe začalo zapadat... Ať už se jedná o styl oblékání nebo chování.

Vřele doporučuji každému nechat se rozklíčovat, protože potom člověk pochopí, proč se chová tak, jak se chová a že mu to je přirozené a není to "divné".
Ivča Baldová

ženy, které se rozhodly vyladit své křivky do štíhlosti motýlí, vám vzkazují 

I když máme 3 malé děti (5,2 a 3m), dalo se to zvládnout a moje neustále mlsání potaji skončilo ze dne na den. Mám před sebou ještě pár kil a centimetrů, ale nejtěžší mám už za sebou. Bez kurzu bych asi hned tak nevykročila na cestu za vysněnou postavou. Mimochodem i manžel se ke mně přidal a má dvojnásobné úbytky než ja. 💪 Díky Jani
Iveta Žaludová
Já jsem neskutečně spokojená 🙂. Moc děkuju za možnost se kurzu zúčastnit a za otevření očí v tom, co jsem dělala špatně. Já Ti ještě jednou za kurz a Tvoji podporu mockrát děkuji. Myslím, že kdyby mohla, poděkovala by Ti i má dcera, protože mám teď na (pro) ní mnohem víc energie 😉.
Tereza Grubrová
Tento kurz mi velice pomohl nastartovat cestu za zdravým stravováním, už dlouho jsem měla doma knížky s recepty na zdravé jídla, ale nedokázala jsem se odhodlat je vařit každodenně, vždy jsem jen zkoušela. Takže moc děkuji za začátek nové cesty 😉🙂
Hana Stupková
Kurz byl velmi přínosný a efektivní. Zjistila jsem, co mému tělu prospívá a co mu vadí. Budu ve zdravém stravování pokračovat. Za mě super kurz i lektorka 🙂 Doporučila bych ho maminkám, aby se naučily zorganizovat den skrze jídlo. Zjistila jsem, že jídlo je důležité i pro nás mámy, abychom měly energii.
Hana Dobiášová
Kurz je moc fajn! Nikdo nikoho nenutí do striktního jídelníčku, který není možné dlouhodobě udržovat. Nejvíc si cením podpory dalších žen v kurzu. Vědomí, že svou cestu začínám spolu s dalšíma maminkama mi pomohlo start uskutečnit 🙂.
Šárka Ničová
Jana radí s úsměvem na rtech 😇...obdivuji ji za to, že dokázala opakovaně shodit tolik kilogramů a za to, že se rozhodla pomáhat ženám- maminkám 👍
Kateřina Patalová

Pomůžu Ti rozkvést do krásy nalezením toho, co Ti opravdu sluší a vyladěním křivek

Ladit k dokonalosti mě baví. A když sladím osobnost se stylem oblékání, je to pecka! Energie Ti raketově vyletí a Tobě to neuvěřitelně sluší. 

Mým stylovým poradenstvím, semináři a online kurzem prošlo přes 330 žen. Kudy chodím, po očku sleduji okolí a v hlavě mi běhají myšlenky, v jakém stylu by ženy nejlépe vynikly. K tomu mi dopomáhají i znalosti z OCTO CODES AKADEMY, kterou jsem v roce 2018 vystudovala.

Kromě módy mě také polapila posedlost štíhlou postavou a kvalitní stravou :-). Zhubla jsem celkem 10, 25 a 25 kilogramů (jednou před svatbou a pak 2x po porodu) a dlouhodobě si držím optimální váhu. Vím, jak efektivně a s minimem námahy docílit ladných křivek. Mým kurzem prošlo přes 300 žen.

Pojď opustit kuklu a přeměň se v nádherného motýla. Každá žena může být překrásná. Osobitý styl oblékání Tvůj půvab podtrhne a dodá Ti nabíjející radost. Tahle báječná energie s Tebou zůstane celý den. Skvělá zpráva je, že v souladu se svou duší se můžeš obléci na každou příležitost - do kina, do lesa i na ples :-).

JKK Jana Kořínek Koldová